HAKKIMIZDA

Kalerampa 2016 yılında Trakya bölgesinde bulunan TEKİRDAĞ ÇORLU ‘da kurulmuştur ve İstanbul hatta tüm Türkiye’ye imalatlarımızı ulaştırmaktayız. Çeşitli sektörlere yükleme rampaları imalatı gerçekleştirmekteyiz ve 10 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde kaliteli hizmet vermekteyiz. Avrupa standartlarında üretilen yükleme sistemleri ile uzun ömürlü ve dayanıklı tasarımlar ortaya çıkartmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için her işletmeye arzu edilmesi durumunda özel imalatlarımızda mevcuttur çünkü bazı durumlarda ihtiyaçları karşılamak için standart ekipmanlar yetersiz kalabilmektedir.

Rampa tasarımlarımızı müşterilerimizin beklenti ve taleplerine göre üretilmektedir ve siz değerli müşterilerimizin imalat sürecinde yorum görüşleri bizler için önemlidir. Özel olarak dizayn edilen yükleme sistemleri sayesinde işletmelerin sorunlarını ortadan kaldırmayı ve rahat çalışma ortamı yaratmayı hedeflemekteyiz.

Zamanla müşterilerimizden gelen istek üzerine sadece rampalar değil konveyör bantlı sistemler, rulolu zincir tahrikli konveyörler, teleskobik konveyörler, makaslı platformlar, gezer köprülü vinçler, çelik konstrüksiyon yapılar, kayar kapı motorlu sistemleri, raf sistemleri, endüstriyel kapı sistemleri imalat ve montajlarına da girmiş bulunmaktayız.

Milli Şairimiz merhum Mehmet Akif in ”yeis öyle bir bataklıktır ki düşme boğulursun;
azmine sımsıkı sarıl bak ne olursun. ” sözü şiarımız olmuştur. o yüzden biz de TASARIMDA SINIR TANIMIYORUZ diyoruz. ki,
Ümitli ve Azimli günler dileriz…

ADRES:

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

TELEFON

0282 673 36 66

E-POSTA

info@kalerampa.com