ÇORLU RAMPA

admin

26 Eylül 2019

Yorum yapılmamış

Firmamız 2016 yılında TEKİRDAĞ ÇORLU ‘da kurulmuştur. Makina imalat sektöründe özellikle yükleme rampaları yanı sıra bütün yükleme sistemleri alanında memleketimizin dışa bağımlılığını azaltma ve ihracat değerlerine katkı sağlama gayesi önceliklerimiz arasındadır. Sürekli olarak öncü firmalar arasındaki yerini korumak amacıyla 10 yılı aşkın uzman mühendislik ve iş tecrübesiyle imalat, dizayn ve tasarım alanında deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Rampa tasarımlarımızı geliştirme aşamalarında müşterilerimizden gelen öneriler bizler için değerlidir çünkü müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını ve bütün gereksinimlerinin giderilmesi ana hedefimiz haline gelmiştir. Uzun ömürlü dayanıklı yükleme sistemleri ile buluşturduğumuz sizlerin, daha satın alma aşamasında kazanmaya başlamasını sağlamak için her zaman elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz.

İlerleyen süreçlerle birlikte gelişen teknolojileri takip ederek, sadece rampalar değil bunlara ek olarak teleskopik, bantlı, rulolu zincir tahrikli,  farklı konveyör sisteler imal edilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda köprülü vinç, çelik konstrüksiyon, makaslı platformlar, motorlu ve gezer kapı sistemleri, endüstriyel kapı sistemleri de ürün gamımıza katılmıştır. Sadece üretim aşamaları değil aynı zamanda imal edilen ürünlerimizin montaj, bakım ve servisi de tarafımızca uzman mühendis arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Avrupa standartlarında üretimlerimize devam ederken üretim yerimiz Tekirdağ / Çorlu olmasına rağmen İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmetlerimizi götürebilmekteyiz.

Milli Şairimiz merhum Mehmet Akif in ”yeis öyle bir bataklıktırki düşme boğulursun;
azmine sımsıkı sarıl bak ne olursun. ” sözü şiarımız olmuştur.
Ümitli ve Azimli günler dileriz…