Mükemmelliğe ulaştıracak üretim tesisi

admin

05 Ekim 2020

Yorum yapılmamış

Mükemmel rampa tesisi2016 yılında kurulan Kale Rampa firması, Avrupa standartlarında imal ettiği tasarımları ve makaslı platform gibi yükleme sistemleri ile müşterilerini mükemmelliğe ulaştıracak ürün ve hizmetler ortaya koymaktadır. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde kurulan firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere bütün Türkiye’ye hizmet götürebilmektedir. Mükemmelliğin yakalanmasının zor ve zahmetli olduğunu çok iyi bilmekteyiz ve bunu sağlayabilmek için uzun yıllardır tecrübeli mühendis ekibimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Trakya bölgesinin lider kuruluşlarından olan ve rampa sektöründe Avrupa’ya ihracatlarını her geçen yıl arttıran firmamız, değerli müşterilerine de aynı değeri katmak için çok çalışmaya devam etmektedir.

 

Üretimlerimizi en kaliteli malzemelerden imal etmemizin yanı sıra bütün prosesleri kendi bünyemizde yürütebilmekteyiz. Bu durum bizlere esnek olma imkanı sağlarken, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun rampa tasarımlarını üretmemizin de önünü açmaktadır. Üretim süreçlerinde sizlerin ihtiyaçları bizlerin en çok değer verdiği noktalar arasındadır ve gerek kaldırılması planlanan yük miktarı, gerekse depo gibi yerlerin alan ölçülerine uygun tasarımlar olsun bütünüyle arzu edilen imalatları gerçekleştirebiliyoruz. Yükleme rampaları veya makaslı platform gibi yükleme sistemlerinin en ideal şekilde ve ihtiyaca uygun imal edilmiş olmaları sayesinde mükemmel çalışma ortamları yakalayabilirsiniz.

 

Hassasiyetin üretimindeki önemi

 

hassar rampa tasarımlarıEn modern ve son teknoloji üretim ekipmanlarından faydalandığımız imalat aşamalarında, en hassas ölçümlerle üretilen rampalar, her zaman Avrupa standartlarında olmaktadırlar. Hassasiyetin üretimdeki önemini ve değerini bildiğimiz için ortaya çıkardığımız ürünlerimiz, sizlerin uzun yıllar işlevselliğini kaybetmemiş yükleme sistemlerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Farklı konsept ve gereksinimleri baz aldığımız için geniş yelpazede ürün gamına sahip olmaktayız. Menteşeli, dik, teleskopik, gömme, seyyar veya mobil rampa, hidrolik rampa yanı sıra makaslı platform bunlara örnek olarak verilebilir.

 

Sadece hassasiyeti imalat aşamasında değil aynı zamanda satış sonrasında vereceğimiz teknik servis ve bakım süreçlerinde de göstermekteyiz. Rampa servisi ve bakımı ciddi anlamda uzmanlık isteyen süreçler olduğu için gerekli olması durumunda müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Sürekli ağır işler ve zorlu koşullara maruz kalacak olan sistemlerin yıpranma durumları ortaya çıkmaktadır ve bizler sadece satış ile değil, verdiğimiz teknik servis desteği hususunda da öncü firmalar arasında yer almaktayız.

 

Özel tasarımlar ile rakiplerinizi geride bırakın

 

Her müessesin kendisine özgü karşılanması gereken ihtiyaçları oluşmaktadır ve bazı durumlarda çok spesifik gereksinimler karşınıza çıkabilir. Firmamız tamamıyla sizlerin beklentilerini karşılayabilecek özel tasarım rampalar üretebiliyoruz. Problemleri daha satın alma aşmasında çözmüş olmanın vereceği esnek çalışma koşulları, müşterilerimizin rakiplerini geride bırakmasını sağlamaktadır. Farklı noktalarda oluşan sorunları gidermek için harcanacak emek ve para yerine, iş ortaklarımız sadece belirledikleri iş planına yoğunlaşma fırsatı yakalarlar.

Her zaman sizleri Trakya bölgesinde bulunan Tekirdağ/Çorlu üretim tesisimize bekler ve yüz yüze konuşarak, sizlere en uygun imalatları oluşturmayı Kale Rampa olarak arzu ederiz. Sizlerin değeri bizlerin de değeri olduğundan mükemmelliğe ulaştıracak üretim tesisi anlayışında buluşmak dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.