Kurulum ve kullanım rahatlığı sağlayan dik rampa

Bazı yerlerde mevcut beton zeminin içine yerleştirilemeyen durumlar dik rampa tercih edilmektedir çünkü kurulum açısından en uygun yapıya sahiptir. Bir işletmede inşaat işleri tamamen bittiyse ve zeminde boşluk bırakılmadıysa bu yola başvurulmaktadır. Elektronik aksamlar ve pistonlar belirli bir alana yerleştirilemediğinden dolayı dik rampa yapımına yüklenici firma tarafından karar verilmektedir. Az yer kaplaması açısından tamamen doksan derece açıya getirilebildiği için de son derece kullanışlıdır.

dik rampa

Sağlam ve ihracat bir firma olan Kale Rampa sayesinde sizlerde istediğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Her zaman müşeri odaklı olan çalışmalarımız satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile perçinlenmektedir. Aynı zamanda verdiğimiz garanti ile sizlerde uzun yıllar aynı araçtan faydalanabilir ve sorun ile en az seviyede karşılaşırsınız. Maksimum verim ile bir araya gelen efektif anlayış ağır yükler ile baş etmek zorunda olan rampalar için önem arz eder. Bütünüyle sizlere en doğru hizmeti sunmak için ise dayanıklı malzeme tercihi kalerampa.com sitesinin kriterleri arasındadır. Sizlerin yanında durduğumuz bu yıllar süresinde sonrasında da desteklerimiz devamlı halde devam edecektir.

 

Dik yükleme rampası avantajları Kale rampa farkıyla

 

Üzerine eklenen elektronik pano sayesinde fazla yük bindirilmesi durumunda oluşabilecek arızayı önceden uyaran sistemleri mevcuttur. Kırmızı ışık yandığı zaman eğitimini almış personel bu durumu görerek işlemi durdurmalıdır çünkü yük taşıyan pistonların keçeleri yırtılıp arızaya sebep olabilir. Plan dahilinde oluşabilecek arızaların önüne geçmek mühim bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Dik yükleme rampası sayesinde yüklenecek ya da boşaltılacak araçlar arasında köprü kurulduğundan dolayı üzerinden geçecek yük hesaplanarak yapı tamamlanmalıdır. Sizlerde Kale Rampa farkıyla en güvenilir adreslerden birisinin avantajlarını yakalama fırsatını yakalarsınız. Aynı zamanda makaslı platform gibi bütün yükleme sistemleri arasında en özverili gamı sizlere eriştirmek bizlerin en bütük gurur kaynakları arasında yer almaktadır.dik yükleme rampası

Genellikle minimum 6 ton kapasitesi olmakla birlikte yapılacak işin çeşidine göre piston sayısı ve gücü ayarlanabilmektedir. Başlangıçta bunların en zor koşullara göre ayarlanması önemlidir çünkü ilerleyen safhalarda güçlendirme çalışmaları mümkün olmayabilir. Kullanım rahatlığı açısında dik yükleme rampası beraberinde çok fazla avantaj sağlamaktadır ve işletmelerin ihtiyaçları yine bu sayede giderilmiş olur. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan elektrik panosunda her lambanın vermek istediği mesaj altlarında konulan uyarı yazılarıyla daha basit hale getirilmektedir. Bu sayede yanlış anlaşılmalardan oluşabilecek kazaların da önüne geçilmiş olunur.

 

Dik rampa özellikleri ve iş güvenliği faydaları

 

İşin niteliğine göre dik rampa özellikleri değişmektedir çünkü hatalı kullanımdan doğabilecek aksaklıkların önüne geçilmesi gerekmektedir. Bilindiği üzere her yapının bir dayanıklılık seviyesi vardır çünkü fazladan koyulacak her bir parça maliyeti arttırmaktadır. Fiyat performans açısından değerlendirmek için mutlaka ön çalışmaların titizlikle yapılması gerekmektedir. Dik rampa özellikleri yapının gövdesinde kullanılacak çeliğin kalitesine göre değişmektedir ve bu sayede kullanım ömrü uzamaktadır. İnce sac levhalar yük binecek kısımlarda kullanılırsa kısa zamanda yıpranarak üzerinde çökmeler meydana gelebilir.

İş güvenliğini maksimum yapan farklı teknolojik ve otomatik entegrasyonlar sayesinde sizlerde çok daha sağlıklı ve hızlı çalışma ortamı yakalayabilirsiniz. İnsan sağlığının önemli olmasının bilincinde olan ekip arkadaşlarımız ve mühendis kadromuz sayesinde sizlerin verimini en doğru şekilde arttırmak için çalışmalarımız son gayret ile paralel ilerlemektedir. Geniş kapsam ve ihracat yapan KaleRampa ailesi sizlerin de bütün bu ayrıcalıklardan sonuna kadar faydalanmanız için bilgilendirme ve bilgi paylaşımına da açık olmaktadır.

Bunun sonucunda da tamirat masraflarına olası kazalar eklenirse iş güvenliği zaafı ortaya çıkacaktır. Bunu hesap eden firmamız işletmelere uygulanacak dik rampa özellikleri arasından en uygunlarını teşhis ederek montajını gerçekleştirir. Sevkiyat konusunda adeta dakikalarla yarışan şirketlerin bu hususlarda dikkatli olmaları gerektiğinden dolayı Kale Rampa her zaman doğru tercih olmaya devam etmektedir. İş sağlığı açısından taşıyıcı gövdenin üzerine kaymayı engelleyici damla çıkıntılar yapılır çünkü üzerinde gezen forktlift aracı ya da insanların olumsuz bir durumla karşılaşmaları engellenir. Genellikle dış etkenlere maruz kalan durumlarda dik rampa özellikleri daha dayanıklı hale getirilmelidir çünkü uzun süreli kullanım kapasitesine ihtiyaç duyulur. Olası ıslanma durumlarında korozyonu önleyici boyalar kullanılarak daha sorunsuz çalışan ürünleri tavsiye ediyoruz. Üzerinde uyarıcı çizgiler ve levhalar olduğu sürece bizim ürettiğimiz her mekanizmanın arkasında sonuna kadar durmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.