Kolay taşınır seyyar rampa işlevselliği

admin

23 Mayıs 2021

Yorum yapılmamış

seyyar rampa kurulumBir işletmede kullanılabilen seyyar rampa, işlevselliği sayesinde birçok şekilde kullanılabilmektedir. Kolay taşınır olan bu mobil sistemler aslında sadece depo kapılarından değil, herhangi bir uygun alanda yükleme boşaltma işlemlerinin kolayca yapılmasını sağlar. Tırların ve kamyonların üzerinden rahatça malların yüklemesi yapılabilirken aynı zamanda malzemelerin boşaltılması işlemini de mümkün kılmaktadır.

Dorselerin yerden yüksekliğini ortadan kaldırmak ile birlikte kaymaz yüzeyi sayesinde olası kazaların önüne geçmeyi sağlamaktadır. Tekerlekli olması sebebiyle de kolayca bir yerden başka bir yere sevk edilebilir ve burada yapılacak işin rahatça tamamlanmasını sağlar. Seyyar rampa yegane özelliği tabii ki kolay hareket ettirilebilmeleridir. Bu sebepten dolayı birçok firmanın ihtiyaçlarını maksimum düzeyde sağlamaktadır ve farklı konumlar  arasında dolaştırılabilir.

 

Her işe uygun seyyar rampalar

 

seyyar yükleme rampalarıHer işe ve kullanım yerine uygun olarak dizayn edilen seyyar rampalar sayesinde birçok yükleme ve boşaltma işlemi hızlıca yapılabilmektedir. Bu tür mobil yükleme sistemleri iş güvenliği açısından birçok özelliği bulunmaktadır. En önemlilerinden birisi de yan bariyerleridir. Bunun nedeni olası bir forklift kazasına sebebiyet vermesini engellemektir. Sonuç olarak çeşitli nedenlerle yükleme aracının kayması ve rampadan aşağıya düşmesi engellenmektedir. Bunu engellemek için en önemli olan ise bariyerin yüksekliğinin tekerleğin yarısı kadar yüksekliğe sahip olmasıdır. Bu gereklilik nedeniyle biz Kale Rampa olarak en ince detayına kadar hesap yaparak bu yapıları üretmeye devam etmekteyiz. Bir diğer önemli husus ise rampanın yüzeyinin desenli olmasıdır.

Desenli olmasının sebebi de olumsuz hava koşullarından kaynaklanan ıslanma, buzlanma gibi nedenlerle iş kazaları yaşanmasının önüne geçilmesidir. Bunun için de damla ya da kare desenli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Seyyar rampa çok daha rahat hareket ettirilsin diye özel tekerlekler kullanılmaktadır. Bu sayede hemen her yükleme aracı vasıtasıyla sistemler bir noktadan diğer noktaya hareket ettirilir.

Seyyar yükleme rampası dilinin de kolay hareket etmesini sağlamak için güçlü elektrik motorları kullanılmaktadır. Genellikle 8 ton taşıma kapasitesine sahip olan yükleme sistemleri, müşteri isteği ve kullanım amacına kadar tonajlarında değişiklik yapılabilmekteyiz. Sonuçta işinize yaramayacak ya da fazla yük sebebiyle arızaya geçebilecek ürünün faydasını görmemiş olursunuz. Sektörel tecrübelerimize dayanarak sizler için her zaman doğru çözümler üretmeye devam ederken diğer taraftan çalışanların güvenliğini ihmal etmemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.