Kalitenin öncüsü Kale Rampa farkı

admin

26 Ekim 2020

Yorum yapılmamış

Her zaman kalite konusunda iddialı olan Kale Rampa, imal ettiği Avrupa standardı ürünler ile sektörün öncüleri arasındadır. Avrupa ülkelerine ihracatın yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir ve Trakya olmak üzere bütün Türkiye’ye hizmet götürmektedir. Kalite anlayışımızın altında yatan ana sebep müşterilerimizin bize olan güvenlerini boşa çıkarmadan onlara en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmaktır. Rampa fiyat politikamızı belirleyen en önemli unsur ise Avrupa standardında imalatlarımızı ekonomik çerçevede sunabilmektedir. Yüksek kalite & uygun fiyat çizgimiz sayesinde gelecekte farkı ortaya koyan işler ortaya koymanız mümkün olacaktır.

 

kaliteli yükleme rampaları

kaliteli yükleme rampalarıMalzeme kalitesi

Bir ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacak en temel faktörlerden birisi ise malzeme kalitesidir. Özellikle dış mekan çalışmalarında kullanılacak ürünler imal ediliyorsa, bunun önemi bir kat daha artmaktadır. Kullandığımız metal malzemelerin en iyi kalite olması, kaynak malzemelerinin yüksek dayanıma sahip olmaları ve buna ek olarak kullanılan boyanın dış mekan çalışmaları için en ideal hammaddeden üretilmesi, uzun ömürlü ve dayanıklı yükleme rampaları elde edilmesini sağlamaktadır. Korozyona karşı dayanıklı olan kaliteli yükleme rampası ile dış etkenlerin malzeme üzerindeki etkisi en aza indirilmektedir. Özel kaynak teknolojisi ve malzeme kalitesi sayesinde ise seyyar rampa yada mobil rampa gibi ekipmanların farklı alanlarda dahi rahatlıkla kullanılmalarını sağlamaktadır.

 

Uzman mühendis ekibi

 

Usta ellerde yoğrulan hammaddeler gerçek potansiyelini gösterebilmektedirler. Kale Rampa, uzman ve tecrübeli mühendis ekibi sayesinde bu alanda da her zaman öncülük etmektedir. Yıların getirdiği bilgi birikimini, müşteri memnuniyeti için sonuna kadar kullanmaktan çekinmemekteyiz. Gerekirse çok daha uzun saatler çalışarak en güvenilir yükleme sistemi imalatını teslim etmekten her zaman gurur duyuyoruz. Uzman mühendis ekibimizin sahip olduğu tecrübe sayesinde imalat sonrasında kalite kontrolü yapılan rampalar kusursuz şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir. Özellikle hidrolik, teleskopik, gömme, menteşeli, seyyar, mobil rampa gibi kompleks sistemleri doğru şekilde ayarlamak çok değerlidir.

Sadece imalat aşamaları değil aynı zamanda uzman mühendis ekibimiz, montaj aşamalarında da sizlere yardım etmektedirler. Bu sayede en doğru ayarlamaları yapılmış ve kullanıma hazırlanmış olan yükleme sistemleri çok hızlı şekilde çalışmaya başlayabilir. Unutmayınız ki iş kazaları gibi olumsuz şeyler ile karşılaşmak istemiyorsanız uzman kişilerin imal ettiği ürünleri tercih etmeniz önemlidir.

 

Doğru ekipmanlar

 

Doğru malzeme seçimi ve kaliteli ekipmanlar ile çalışmak işinizde fark yaratmanızı sağlayacaktır. Yapılacak olan işi kolaylaştıracak olan bu faktör, süreçlerin daha hızlı ilerlemesini sağlarken, aksaklıkların oranını da düşürecektir. İşçilerin çalışma ortamlarını da daha konforlu hale getirebilecek olan ekipmanlar sayesinde insan hataları da en aza indirilebilir.

Gereksinim duyabileceğiniz yan ekipmanları ile yükleme sistemleri en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacak olan Kale Rampa, müşterilerine güven vermeye devam etmektedir. Ortaya koyduğumuz farkı daha detaylı anlamak ve en doğru yol haritası çizmek için her zaman sizleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.