Footer

Müşterilerimizden gelen öneri ve beklentiler yönünde gerçekleştirdiğimiz rampa tasarımlarımız, sizlerin bütünüyle ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uzun ömürlü ve dayanıklı imal edilmektedir.

Adres: Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55
Çorlu/Tekirdağ, Turkey

ÜRÜNLER

  Seyyar Rampa

  Hidrolik Rampa

  Makaslı Platform

  Menteşeli Rampa

  Gömme Rampa

  Teleskopik Rampa

  Dik Rampa

  Özel Rampa

UYGULAMALAR

Powered by Kale Rampa

Uzun yıllardır toplanan tecrübelerimiz  ve ekonomik fiyatları sunabilecek politikamız sayesinde yükleme rampası konusunda müşterilerimize destek vermekteyiz. Firmalara özel olarak tasarlanan yükleme sistemleri edebiliyor oluşumuz daima müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamamızı sağlamaktadır. Birbirinden farklı sektörlere hitap edebilecek olan ürünlerimiz, Avrupa standartlarında üretilmektedir ve en yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunabilmekteyiz. İç ve dış çalışma ortamlarına uygun imalatı yapılan üretimlerimiz sayesinde uzun ömürlü iş ekipmanlarına ulaşmış olursunuz. İş güvenliği ve sağlığının giderek önem kazanmaya başladığı bu yıllarda yüksek standartlarda üretilen ürünler aynı zamanda istenmeyen kazalarında önüne geçecektir. Web sitemiz olan kalerampa.com üzerinden detaylı bilgileri alabilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçerek değerli fikir ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Kaliteli otomatik kapı sistemleri sahibi olmak istediğiniz takdirde kaledoors.com sitesi ayrıcalıklarından da Kale markası farkından yararlanabilirsiniz. Farklı sistemleri de sizlerle ile buluşturan büyük bir aile olmanın onuru Kale Rampa sistemlerinin kıvanç kaynağıdır.

Yükleme Sistemleri | 0282 673 36 66

Farklı kategoriler ve modellerimiz hemen her işletmeye uygun olmaktadır örneğin seyyar rampa veya mobil rampa gibi ürünlerin yanı sıra hidrolik, teleskopik, gömme, dik gibi farklı modellerimiz de bulunmaktadır. Buna ek olarak sizlerin taleplerine göre boyutları ve kaldırma kapasiteleri değişiklik gösterebilecek makaslı platform imalatımızda bulunmaktadır. Yükleme sistemleri ürün gamımızdaki bütün imalatlarımız kaliteli kaynak ve boya kullanımı sayesinde dış cep kullanıma müsaittirler. Güvenli, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü rampa ürünlerimiz sizleri daima desteklemeye devam edecektir. Teknolojinin yardımıyla tam otomatik sistemleri de entegre edebiliyor oluşumuz farklı problemlere çözümler sunma yolunda ciddi katkılar sağlamaktadır. Ergonomik tasarım ve dizaynlarımız tecrübeli mühendis arkadaşlarımız sayesinde sürekli geliştirilmekte ve ilerletilmektedir. Diğer bir markamız olan otomatik kapı üretici ile temas halinde olarak sizlerde sayısız avantaj ve kampanya seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatları sizlere ulaştırmak için her daim indirim fırsatları yaratmak için Kale ailesi olarak devamlı olan çalışmalarımıza devam ediyoruz.